SLUŽBY

Jak pracujeme?

Společně s vámi se domluvíme na Vašich požadavcích a z těch odhadneme cenovou nabídku. Sestavíme pro Vás nejideálnější řešení Vašeho webu, které odpovídá Vašim přáním. Pokud si plácneme, dáme se hned do práce! Podle připravených plánů začneme tvořit grafiku na míru, programovat funkce webu, a pak vše slepíme dohromady. Zaroveň pracujeme na tom, abyste byli vidět. Upravujeme obsah webu a testujeme. Jakmile je vše hotové a plně funkční, web Vám předáme a můžete se jím chlubit.

Nejlepší servis pro naše klienty.

Všechny webové stránky stavíme na vlastním řešení. To znamená, že nepoužíváme žádné šablony, ale vše tvoříme přimo na míru pro uživatele podle jeho požadavků. Díky tomu všechny weby, které vytvoříme, dokonale známe a můžeme jim nabídnout nejlepší servis, který si zaslouží.

Čím vším se zabýváme?

Ikona tvorby webů

Tvorba webů

Vytváříme kvalitní a moderní webové stránky na míru s designem, který je responzivní pro všechna zařízení.

Ikona tvorby e-shopů

Tvorba e-shopů

Pokud potřebujete e-shop, jsme tu pro Vás. Dokážeme vytvořit malé i větší e-shopy, které si budete moci spravovat sami.

Ikona tvorba grafiky na míru

Grafika

Vytváříme originální grafiku, kterou nenajdete nikde jinde na internetu. Postaráme se o Vaše vlastní loga, ikony, fotografie, a další.

Ikona SEO optimalizace

SEO

Pěkný web, který nikdo nenajde je k ničemu. Se SEO optimalizací budete na vrcholu vyhledávání ve všech běžných vyhledávačích.

Ikona správy webový stránek

Správa webů

Web se, stejně jako jiné produkty, neobejde bez údržby. Je potřeba ho pravidelně upravovat, měřit a zlepšovat. O to se postaráme za Vás.

Ikona správy sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Komunikace se zákazníkem skrze sociální sítě je důležitá. Nechte to na nás a budeme za Vás spravovat Váš profil, zveřejňovat novinky a lákat zákazníky.

Ikona fotografování

Fotografování

Pokud chcete mít na webu obrázky produktů nebo výsledky Vaší práce, nafotíme Vám profesionální fotografie, které budou perfektně reprezentovat.

Ikona webové analytiky

Webová analytika

Zkoumáme všechny běžná data o stránkách, které vytváříme. Na základě toho je optimalizujeme a navrhujeme další marketingové tahy.

Ikona redesignu webu

Redesign webu

Pokud už web máte, ale potřebujete ho zmodernizovat či využít jiné naše služby, rádi Vám pomůžeme a vytvoříme nový a lepší web.

Chceme, abyste měli dobrý web i když nemáte dostatek financí!

Našim klientům nabízíme tvorbu webových stránek na splátky, kdy zaplatí pouze 50% a zbytek se rozdělí až na 6 měsíčních splátek.

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku pod sp. zn. A 79614 vedenou Městským soudem v Praze